با سلام به دبیران و همکاران عزیز و گرامی!

سخنی با دبیران عزیز

سایت اندیشه گستران قهار در نظر دارد یک محیط کاربری را به دبیران عزیز ارائه دهد تا دبیران عزیز بتوانند در این محیط کسب درامد کنند.

شما می توانید فایل های آموزشی را که شامل درسنامه،امتحان،سوالات تستی را در قالب فایل های word و pdf برای سایت اندیشه گستران قهار ارسال نمایید.

همچنین شما دبیران عزیز می توانید فیلم های اموزشی که در آن تدریس کرده اید را در سایت ما به فروش بگذارید

قوانین فروش فایل آموزشی در سایت اندیشه گستران قهار

 1. سایت اندیشه گستران قهار تابع قنوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و تمامی اهداف سایت اندیشه گستران قهار تابع قوانین جمهوری اسلامی است.
 2. لطفا در فایل های آموزشی از علائم نگارشی به درستی استفاده کنید و سعی کنید که فایلی که برای سایت ما ارسل می کند از لحاظ نگارش و املا مشکلی نداشته باشد در غیر اینصورت فایل ارسال شده تایید نمی شود.
 3. در هنگام ارسال فایل ارسال یک از هر دو فرمت word و pdf الزامی است و باید برای هر دوفایل قیمتی تعیین نمایید
 4. سایت اندیشه گستران قهار 70 درصد از فروش هر فایل را به دبیران اختصاص می دهد و پس از اینکه به حد نصاب رسید مبلغ را با شما تسویه خواهیم کرد.
 5. حداقل مبلغ برای تسویه حساب 10 هزارتومان می باشد.
 6. برای تسویه حساب باید اطلاعات تکمیلی را برای سایت اندیشه گستران قهار ارسال نمایید تا با شما تسویه کنیم این اطلاعات شامل کد ملی،شماره شناسنامه،شماره حساب و شماره ی کارت شما می باشد.
 7. در آزمون ها و محتواهای آموزشی لطفا نام اندیشه گستران قهار یا قهار را در فایل های آموزشی قرار دهید.
 8. سایت اندیشه گستران قهار هیچ مسئولیتی قبال فایل آموزشی که دبیران محترم تهیه می کنند ندارد.
 9. هنگام ارسال فایل آموزشی باید تعیین کنید که محتویات فایل آموزشی چیست و از چه مباحثی از درس ها در این فایل های آموزشی گنجانده شده اند.
 10. سایت اندیشه گستران قهار با اینکه دارای کادر مجرب برای بررسی فایل های آموزشی می باشد اما اگر خطایی بوجود آمده باشد سایت اندیشه گستران قهار حق این را دارد که اقدام به حذف فایل آموزشی کند.
 11. دبیران محترم اصالت طراحی آزمون و محتواهای آموزشی را تعهد می‌نمایند و در صورت وجود هر گونه ادعای اشخاص ثالث در خصوص تالیف مطالب ثبت شده، مسئولیت آن بر عهده دبیر ثبت کننده است و مدیریت وب سایت قهار مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت. لازم است دبیران محترم فقط به ثبت محتواهایی که خود طراحی کرده اند، اقدام نمایند. همچنین استفاده از آدرس کانال های تلگرام، آدرس وبلاگ ها و وب سایت‌ها به عنوان واترمارک فایل‌ها، درج در قسمت توضیحات، استفاده در داخل فایل‌ها ممنوع است.
 12. دبیران محترم اصالت طراحی آزمون و محتواهای آموزشی را تعهد می‌نمایند و در صورت وجود هر گونه ادعای اشخاص ثالث در خصوص تالیف مطالب ثبت شده، مسئولیت آن بر عهده دبیر ثبت کننده است و مدیریت وب سایت قهار مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت. لازم است دبیران محترم فقط به ثبت محتواهایی که خود طراحی کرده اند، اقدام نمایند. همچنین استفاده از آدرس کانال های تلگرام، آدرس وبلاگ ها و وب سایت‌ها به عنوان واترمارک فایل‌ها، درج در قسمت توضیحات، استفاده در داخل فایل‌ها ممنوع است.
 13. کاربران و دانش آموزان محترم اگر شکایتی در مورد فایل آموزشی طراحی شده توسط دبیر را داشته باشند سایت اندیشه گستران قهار حق این را دارد که اقدام حذف فایل آموزشی کند.
 14. هنگام ثبت نام در سایت قهار یک رزومه ی کاری مختصر را می توانید در سایت ثبت کنید تا اطلاعات کلی از کار شما را داشته باشیم.
 15. اگر دبیران و همکاران محترم محتوای آموزشی تولید می کنند فرمت powerpoint هم از کاربران و دبیران محترم پذیرفته می شود.
 16. دبیران محترم اگر ابهامی در کار با سامانه ی قهار داشتند می توانیند از طریق بخش پشتیبانی با سایت قهار ارتباط برقرار کنند.

/اتمام

امیدواریم که بتوانیم خدمات شایانی به کاربران عزیز وبسایت قهار ارائه دهیم.

با سپاس

ثبت نام حساب کاربری