تجربیحل تمریندهمریاضیریاضیریاضی

گام به گام فصل اول ریاضی دهم تجربی و ریاضی pdf

گام به گام فصل اول ریاضی دهم تجربی و ریاضی pdf
گام به گام فصل اول ریاضی دهم تجربی و ریاضی pdf
9.38هزاربازدیدها
در ادامه مطلب می توانید گام به گام فصل اول ریاضی دهم رشته تجربی و ریاضی را که مباحث و مسائل فصل 1 را شامل می شود بصورت PDF از وبسایت قهار دانلود کنید.

گام به گام فصل اول ریاضی دهم رشته تجربی و ریاضی

در این مقاله از سری مقاله های پایه دهم، گام به گام فصل اول ریاضی دهم رشته تجربی و ریاضی را برای شما گردآوری کرده ایم که می توانید هم اکنون این گام به گام را بصورت رایگان و مستقیم از وبسایت قهار دانلود کنید.

گام به گام فصل اول ریاضی دهم رشته تجربی و ریاضی را که برای شما کاربران قرارداده ایم بروز ترین گام به گام بوده و تمامی مسائل فصل اول ریاضی دهم چاپ 97 را شامل می شود که می توانید هم اکنون این گام به گام را که شامل مسائل فصل 1 ریاضی دهم رشته تجربی و ریاضی می باشد را بصورت یکجا دانلود کنید.

این گام به گام یکی از بهترین گام به گام های موجود برای ریاضی دهم می باشد که می توانید این گام به گام را بصورت فایل PDF از وبسایت قهار دانلود نمایید.

درباره گام به گام آموزشی ریاضی دهم

این گام به گام توسط اساتید برتر ریاضی جابر عامری، مریم غزنوی، آناهیتا کمیجانی، افشین ملاسعیدی تهیه تنظیم گشته و برای شما کاربران قابل دسترس می باشد.

گفتنی است که ریاضی درس مهمی بوده و دانش آموزان در امتحانات رسمی دی ماه و خرداد ماه باید به تمامی مسائل ریاضی دهم تسلط داشته باشند تا بتوانن نمره قابل قبولی را در این امتحانات کسب کنند. گام به گام می توانید به شما دانش آموزان عزیز کمک کند تا اگر ابهامی در سوالات و مسائل برای شما بوجود آمد به گام به گام مراجعه کنید و پاسخ صحیح آن مسئله را پیدا کنید.

البته ما به شما دانش آموزان گوشزد می کنیم که گام به گام به خودی خود یک فایل PDF می باشد و می تواند در پیشرفت دروس به شما دانش آموزان کمک کند تا بتوانید قدم های مثبتی در درس هایتان بردارید. اما اگر از گام به گام به درستی استفاده نشود و صرفا برای حل مسائل و تکلیف هایتان از گام به گام استفاده کنید تاثیر منفی بر روی دروس شما خواهد گذاشت و به روند افت تحصیلی شما دانش آموزان کمک بیشتری می کند.

دروس فصل اول گام به گام ریاضی دهم 

همانطور که گفته شد این گام به گام فصل 1 ریاضی دهم رشته تجربی و ریاضی می باشد که می توانید با مطالعه ی هر درس و حل تمرینات روند یادگیری را در این درس سرعت ببخشید.

سرفصل های این جزوه عبارت است از:

فصل اول: مجموعه، الگو و دنباله

  • درس اول: مجموعه های متناهی و نامتناهی
  • درس دوم: متمم یک مجموعه
  • درس سوم: الگو و دنباله
  • درس چهارم: دنباله های حسابی و هندسی

از شما کاربران عزیز تقاضا داریم که ما را از نظرات و کامنت های خود باخبر کنید و ما پذیرای انتقاد سازنده ی شما کاربران هستیم. همچنان اگر شما کاربران عزیز پیشنهادی هم برای ما دارید می توانید از قسمت نظرات برای ما مطرح کنید تا فایل های اموزشی بروز تری برای شما کاربران قراردهیم.

امید است که در تمامی مراحل زندگیتان موفق و پیروز باشید.

برای دانلود pdf گام به گام فصل اول ریاصی دهم می توانید از طریق باکس دانلود زیر اقدام کنید.

درس: ریاضیپایه ی تحصیلی:رشته: تجربی و ریاضی
انتشار دهنده: قهارطراح: گروه ریاضیتاریخ: 2019/06/02

در صورت نارضایتی صاحب اثر لینک دانلود این فایل آموزشی از وبسایت قهار حذف خواهد شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

sepehr

sepehr

مدیریت محتوا
سلام به کاربران و دانش آموزان علاقه مند سایت قهار من مدیر بخش محتوا هستم و همچنین مدیر بخش مالی سایت برای ارتباط با من می توانید از طریق ایمیل sepehr [at] ghahar.com به من ایمیل ارسال نمایید.