دوازدهمنمونه سوال

پاسخ امتحانات نهایی پایه دوازدهم تمامی دروس ویژه خرداد 98

جواب امتحانات پایه دوازدهم خرداد 98
جواب امتحانات پایه دوازدهم خرداد 98
982بازدیدها
در این مطلب از دسته بندی امتحانات نهایی پایه دوازدهم، تصمیم گرفتیم که جواب امتحانات نهایی پایه دوازدهم خرداد 98 را در وبسایت برای شما کاربران قرار دهیم.

در این مطلب قصد داریم، امتحانات نهایی پایه دوازدهم به همراه پاسخنامه را منتشر کنیم. در این مطلب سوالات تمامی دروس به همراه پاسخنامه قرار گرفته است و شما دانش آموزان می توانید، سوالات را به همراه پاسخنامه در ادامه ی مطلب دریافت کنید.

گفتنی است که مشاهده شده بعضا وبسایت هایی در زمینه ی فروش امتحانات نهایی پایه دوازدهم اقدام کرده اند. به گفته ی آموزش پرورس هیچ نهادی به سوالات دسترسی ندارد و نمی تواند اقدام به فروش آنها کند. البته اگر شما کاربران عزیز به نمونه ای از این وبسایت ها و کانال ها برخورد کرده اید می توانید از طریق سایت پلیس فتا اقدام به معرفی آنها نمایید.

در این مطلب سعی کرده ایم تمامی امتحانات نهایی پایه دوازدهم نوبت دوم را به همراه پاسخنامه گردآوری کنیم و مجموعه ی کاملی از نمونه سوالات به همراه پاسخنامه در اختیار شما دانش آموزان قرار دهیم.

امتحانات نهایی پایه دوازدهم در تعیین سرنوشت شما نقش بسزایی دارد. و نمرات این امتحانات بر روی انتخاب رشته ی شما دانش آموزان برای دانشگاه موثر است.

سوال و پاسخ امتحان نهایی دین و زندگی پایه دوازدهم

این امتحان در تاریخ 31 اردیبهشت 98 برگزار شده است و می توانید در ادامه به همراه پاسخنامه دریافت کنید.

دانلود نمونه سوال دین و زندگی دوازدهم به همراه پاسخنامه (رشته ریاضی و تجربی) – خرداد 98

دانلود نمونه سوال دین و زندگی دوازدهم به همراه پاسخنامه (رشته انسانی) – خرداد 98

مطالب مرتبط : جزوه دینی دوازدهم رشته ریاضی و تجربی درس (1 تا 10) به همراه سوالات تستی


سوال و پاسخ امتحان نهایی (ریاضی، هندسه، ریاضی و آمار) پایه دوازدهم

این امتحان در تاریخ 2 خرداد 98 برگزار شده است و می توانید نمونه سوال ریاضی رشته تجربی، هندسه رشته ریاضی و ریاضی و آمار رشته انسانی را به همراه پاسخنامه در ادامه دریافت کنید.

دانلود نمونه سوال ریاضی دوازدهم به همراه پاسخنامه (رشته تجربی) – خرداد 98

دانلود نمونه سوال هندسه دوازدهم به همراه پاسخنامه (رشته ریاضی) – خرداد 98

دانلود نمونه سوال ریاضی و آمار دوازدهم به همراه پاسخنامه (رشته انسانی) – خرداد 98


سوال و پاسخ امتحان نهایی فیزیک پایه دوازدهم

این امتحان در تاریخ 5 خرداد 98 برگزار شده است و یکی از درس های مهم و دشوار رشته ریاضی و تجربی می باشد. این نمونه سوال به دانش آموزان سال های بعد می تواند کمک بسیار خوبی کند تا با سوالات نهایی درس فیزیک بیشتر آشنا شوند. البته ما نکته ای را به شما دانش آموزان عزیز یادآور می شویم که برای کسب نمره ی قبولی در درس فیزیک باید به تمامی مسائل و مباحث کتاب مسلط باشید. و برای کسب نمره ی بهتر ما به شما دانش آموزان پیشنهاد می کنیم که از برند های معتبر درسی کتاب کمک آموزشی برای درس فیزیک تهیه نمایید تا در کنار جزوه ی معلم به عنوان مکمل عمل کند.

دانلود نمونه سوال فیزیک دوازدهم به همراه پاسخنامه (رشته تجربی) – خرداد 98

دانلود نمونه سوال فیزیک دوازدهم به همراه پاسخنامه (رشته ریاضی) – خرداد 98


سوال و پاسخ امتحان نهایی علوم و فنون ادبی پایه دوازدهم

این امتحان نیز در تاریخ 5 خرداد 98 برگزار شده است و یکی از درس های دشوار رشته انسانی می باشد و دانش آموزان پایه دوازدهم انسانی باید به مباحث مختلف علوم و فنون ادبی مسلط باشند. دانش آموزان باید به مباحث تاریخ ادبیات، زیبایی شناسی، سبک شناسی و اوزان شعر به طور کامل مسلط باشند. به دانش آموزان رشته انسانی پیشنهاد می شود که برای کسب نمره ی بهتر از برند های معتبر کتاب کمک آموزشی علوم و فنون ادبی تهیه نمایند تا در کنار جزوه ی معلم به عنوان مکمل عمل کند.

دانلود نمونه سوال علوم و فنون ادبی دوازدهم به همراه پاسخنامه (رشته انسانی) – خرداد 98


سوال و پاسخ امتحان نهایی علوم اجتماعی پایخ دوازدهم

این امتحان در تاریخ 7 خرداد 98 برگزار شده است و دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی می توانند این نمونه سوال را به همراه پاسخنامه دریافت کنند.

دانلود نمونه سوال علوم اجتماعی دوازدهم به همراه پاسخنامه (رشته ریاضی و تجربی) – خرداد 98


سوال و پاسخ امتحان نهایی جغرافیا پایه دوازدهم

این امتحان در تاریخ 7 خرداد 98 برگزار شده است و دانش آموزان رشته انسانی می توانند این نمونه سوال را به همراه پاسخنامه دریافت کنند.

دانلود نمونه سوال جغرافیا دوازدهم به همراه پاسخنامه (رشته انسانی) – خرداد 98


سوال و پاسخ امتحان نهایی احکام پایه دوازدهم

این امتحان در تاریخ 7 خرداد 98 برگزار شده است و دانش آموزان رشته علوم و معارف اسلامی می توانند این نمونه سوال را به همراه پاسخنامه دریافت کنند.

دانلود نمونه سوال احکام دوازدهم به همراه پاسخنامه (رشته علوم و معارف اسلامی) – خرداد 98


سوال و پاسخ امتحان نهایی عربی پایه دوازدهم

این امتحان در تاریخ 9 خرداد 98 برگزار شده است و دانش آموزان رشته ریاضی، تجربی و علوم و معارف اسلامی می توانند نمونه سوال عربی را به همراه پاسخنامه دریافت کنند. برای کسب نمره ی قبولی درس درس عربی باید به کل کتاب اشراف داشته باشید. برای مطالعه ی درس عربی ابتدا باید لغات و اصطلاحات جدید هر درس را به‌خوبی فرا بگیرید و تا آن‌جا که می‌توانید دایره‌ی لغات خود را افزایش دهید و سپس متن کتاب درسی را با دقت زیاد ترجمه کنید. در ترجمه‌ی عربی به انواع ضمایر، مفرد و جمع بودن کلمات و نوع فعل‌ها دقت کنید و سعی کنید به آن افعال تسلط کافی پیدا کنید و روش‌های ترجمه را فراگیرید.

دانلود نمونه سوال عربی دوازدهم به همراه پاسخنامه (رشته ریاضی و تجربی) – خرداد 98

دانلود نمونه سوال عربی دوازدهم به همراه پاسخنامه (رشته علوم و معارف اسلامی) – خرداد 98

دانلود نمونه سوال عربی دوازدهم به همراه پاسخنامه (رشته انسانی) – خرداد 98

مطلب مرتبط : حل تمرین کامل عربی دوازدهم رشته تجربی و ریاضی ( حل تمرین و درسنامه )


سوال و پاسخ امتحان نهایی تاریخ پایه دوازدهم

این امتحان در تاریخ 9 خرداد 98 برگزار شده است و دانش آموزان رشته انسانی می توانند این نمونه سوال را به همراه پاسخنامه دریافت کنند.

دانلود نمونه سوال تاریخ دوازدهم به همراه پاسخنامه (رشته علوم انسانی) – خرداد 98


سوال و پاسخ امتحان نهایی فارسی پایه دوازدهم

این امتحان در تاریخ 11 خرداد 98 برگزار شده است و دانش آموزان تمامی رشته ها می توانند این نمونه سوال را به همراه پاسخنامه دریافت کنند. برای مطالعه ی درس فارسی ابتدا از تاریخ ادبیات شروع کنید. دانستن این نکته که شعری که در حال خواندن آن هستید متعلق به چه زمانی است، شعر را روخوانی کنید. با این کار به خوبی می‌توانید بفهمید که چند درصد از مفهوم شعر را با توجه به دانستنی‌های خود درک کرده و به یک خودآگاهی نسبت به خود دست خواهید یافت. معنی کامل شعر را بخوانید و جاهایی را که مشکل داشته‌اید برطرف کنید. معنی لغاتی را که با آن آشنا نبوده و احساس می‌کنید ممکن است فراموش کنید از انتهای کتاب پیدا کرده و بالای لغات بنویسید.

دانلود نمونه سوال فارسی دوازدهم به همراه پاسخنامه (تمامی رشته ها) – خرداد 98

مطلب مرتبط : جزوه فارسی دوازدهم pdf – به همراه حل تمرین و معنی (نثر و شعر) + نکات درسی


سوال و پاسخ امتحان نهایی انگلیسی پایه دوازدهم

این امتحان در تاریخ 13 خرداد 98 برگزار شده است و دانش آموزان تمامی رشته ها می توانند این نمونه سوال را به همراه پاسخنامه دریافت کنند. برای مطالعه ی درس انگلیسی در اولین وهله باید توجه ویژه‌ای به کلماتی با املای مهم و با دو حرف تکراری کنار هم در کتاب داشته باشید. یکی از مهم‌ترین قسمت‌های زبان انگلیسی یادگیری معانی لغات است؛ برای یادگیری سریع و تثبیت مطالب در ذهنتان، لغت‌های مترادف و متضاد را در کنار هم بنویسید. برای آموزش قسمت گرامر از همان ابتدا سعی کنید مباحث پایه از قبیل تعاریف نقش‌ها (اسم، صفت، فعل، قید و …)، ساختار جملات (خبری، پرسشی، تعجبی و…)، شیوه‌ی سؤالی و منفی کردن جملات و بحث زمان‌ها را به‌دقت بیاموزید. در قسمت Reading نیز یکی از مهم‌ ترین قسمت‌های زبان انگلیسی است. برای کسب مهارت در این قسمت تمرین مستمر لازم است. ابتدای خواندن متن یک عنوان مناسب و هدف کلی متن را برای خود تعیین کنید و سعی کنید در حین مطالعه‌ی هر پاراگراف نیز به ارتباط جملات، مرجع ضمایر قبلی، علائم نشانه‌گذاری و کلمات ربط توجه فراوانی داشته باشید.

دانلود نمونه سوال انگلیسی دوازدهم به همراه پاسخنامه (تمامی رشته ها) – خرداد 98

مطالب مرتبط : سوالات تستی زبان انگلیسی دوازدهم برای تمامی رشته ها + پاسخنامه


سوال و پاسخ امتحان نهایی حسابان پایه دوازدهم

این امتحان در تاریخ 18 خرداد 98 برگزار شده است و دانش آموزان رشته ریاضی می توانند این نمونه سوال را به همراه پاسخنامه دریافت کنند.

دانلود نمونه سوال حسابان دوازدهم به همراه پاسخنامه (رشته ریاضی) – خرداد 98


سوال و پاسخ امتحان نهایی زیست شناسی پایه دوازدهم

این امتحان در تاریخ 18 خرداد 98 برگزار شده است و دانش آموزان رشته تجربی می توانند این نمونه سوال را به همراه پاسخنامه دریافت کنند.

دانلود نمونه سوال زیست دوازدهم به همراه پاسخنامه (رشته تجربی) – خرداد 98


سوال و پاسخ امتحان نهایی فلسفه پایه دوازدهم

این امتحان در تاریخ 18 خرداد 98 برگزار شده است و دانش آموزان رشته انسانی می توانند این نمونه سوال را به همراه پاسخنامه دریافت کنند.

دانلود نمونه سوال حسابان دوازدهم به همراه پاسخنامه (رشته ریاضی) – خرداد 98

مطلب مرتبط: جزوه فلسفه دوازدهم انسانی به همراه نکات تستی و کنکوری


سوال و پاسخ امتحان نهایی شیمی پایه دوازدهم

این امتحان در تاریخ 20 خرداد 98 برگزار شده است و دانش آموزان رشته ریاضی و تجربی می توانند این نمونه سوال را به همراه پاسخنامه دریافت کنند.

دانلود نمونه سوال شیمی دوازدهم به همراه پاسخنامه (رشته ریاضی و تجربی) – خرداد 98


سوال و پاسخ امتحان نهایی سلامت و بهداشت پایه دوازدهم

این امتحان در تاریخ 22 خرداد 98 برگزار شده است و دانش آموزان تمامی رشته ها می توانند این نمونه سوال را به همراه پاسخنامه دریافت کنند.

دانلود نمونه سوال سلامت و بهداشت دوازدهم به همراه پاسخنامه (تمامی رشته ها) – خرداد 98


سوال و پاسخ امتحان نهایی ریاضیات گسسته پایه دوازدهم

این امتحان در تاریخ 25 خرداد 98 برگزار شده است و دانش آموزان رشته ریاضی می توانند این نمونه سوال را به همراه پاسخنامه دریافت کنند.

دانلود نمونه سوال ریاضیات گسسته دوازدهم به همراه پاسخنامه (رشته ریاضی) – خرداد 98


سوال و پاسخ امتحان نهایی جامعه شناسی پایه دوازدهم

این امتحان در تاریخ 25 خرداد 98 برگزار شده است و دانش آموزان رشته انسانی می توانند این نمونه سوال را به همراه پاسخنامه دریافت کنند.

دانلود نمونه سوال جامعه شناسی دوازدهم به همراه پاسخنامه (رشته انسانی) – خرداد 98

منیع محتوا : کانون

شما دانش آموزان می توانید در قسمت زیر (دیدگاه ها) هر انتقادی نسبت به امتحانات برگزار شده دارید، اعلام کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

sepehr

sepehr

مدیریت محتوا
سلام به کاربران و دانش آموزان علاقه مند سایت قهار من مدیر بخش محتوا هستم و همچنین مدیر بخش مالی سایت برای ارتباط با من می توانید از طریق ایمیل sepehr [at] ghahar.com به من ایمیل ارسال نمایید.