پایه نهممطالعات اجتماعی

نمونه سوال مطالعات اجتماعی نهم نوبت دوم 97 به همراه پاسخنامه | هماهنگ آذربایجان غربی

امتحان مطالعات اجتماعی نهم نوبت دوم خرداد ماه 97 امتحان مطالعات اجتماعی نهم نوبت دوم خرداد ماه 97 دانلود نمونه سوال مطالعات اجتماعی نهم نوبت دوم
امتحان مطالعات اجتماعی نهم نوبت دوم خرداد ماه 97 امتحان مطالعات اجتماعی نهم نوبت دوم خرداد ماه 97 دانلود نمونه سوال مطالعات اجتماعی نهم نوبت دوم
59.4هزاربازدیدها

برای آمادگی در امتحانات خرداد ماه نهایی نوبت دوم پایه نهم دانش آموزان می توانند نمونه سوال مطالعات اجتماعی نهم نوبت دوم را از سایت قهار بصورت رایگان دانلود نمایند. این نمونه سوال جهت آمادگی به شما در امتحانات خرداد هماهنگ استانی می تواند به شما دانش اموزان پایه نهم کمک بسیار خوبی باشد.

نمونه سوال مطالعات اجتماعی نهم نوبت دوم 97 به همراه پاسخنامه

شایان ذکر است به دانش آموزان پایه نهم که اگر برای آمادگی هر چه بیشتر به دنبال نمونه سوالات هستند می توانند به بخش نمونه سوالات مطالعات اجتماعی نهم مراجعه کنند. در این بخش تمامی نمونه سوال بروز قرار می گیرد.و یا اگر می خواهید به نمونه سوالات پایه نهم دسترسی داشته باشید می توانید به نمونه سوالات پایه نهم بخش مراجعه کنید.

این نمونه سوال هماهنگ آذربایجان غربی توسط سایت قهار گردآوری شده است که می توانید آن را از سایت قهار دانلود نمایید به همراه پاسخنامه و قالب word

برخی از این نمونه سوال مطالعات اجتماعی نهم نوبت دوم 97 شامل:

1) چرا اجتماعی دن هم نیاز فرد و هم نیاز جامعه است؟

2) هدف آمریکا از ایجاد تغییرات در امور اجتماعی و اقتصادی ایران چه بود؟

3) وظایف و اختیارات رهبری

4) از انواع حقوق شهروندی، حق برخورداری از عدالت قانونی را بنویسید؟

5) ما در ایران به سمت ………………………………. نماز می خوانیم.

6) عهدنامه ی ترکمنچای بین ایران و ………………………… بسته شد.

به دانش آموزان عزیز پیشنهاد می شود برای آمادگی در امتحانات خرداد ماه این نمونه سوالات را ابتدا با دانش خود پاسخ دهید تا بتوانید نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید و بر روی نقاط ضعف خود بیشتر کار کنید تا بتوانید در امتحانات موفق و پیروز شودید.

پس از حل نمونه سوال مطالعات اجتماعی نهم نوبت دوم می توانید پاسخنامه ای که توسط سایت قهار گردآوری شده را دانلود نمایید و با پاسخنامه ی خودتان مقایسه نمایید.

امید است که در تمامی مراحل رندگیتان موفق و پیروز باشید.

 


درس: مطالعات اجتماعیپایه ی تحصیلی: نهمرشته:
انتشار دهنده: قهارطراح: قهارتاریخ: 2018/07/24

خرید فایل pdf

قیمت: 1200 تومان

خرید فایل word

قیمت: 1800 تومان

خرید پاسخنامه

قیمت: 800 تومان

دیدگاه خود را ثبت کنید

sepehr

sepehr

مدیریت محتوا
سلام به کاربران و دانش آموزان علاقه مند سایت قهار من مدیر بخش محتوا هستم و همچنین مدیر بخش مالی سایت برای ارتباط با من می توانید از طریق ایمیل sepehr [at] ghahar.com به من ایمیل ارسال نمایید.