ریاضیفیزیکنمونه سوالیازدهم

نمونه سوال فیزیک 2 یازدهم ریاضی نوبت دوم به همراه پاسخنامه ویژه خرداد 98

نمونه سوال فیزیک 2 یازدهم ریاضی نوبت دوم به همراه پاسخنامه ویژه خرداد 98
نمونه سوال فیزیک 2 یازدهم ریاضی نوبت دوم به همراه پاسخنامه ویژه خرداد 98
349بازدیدها
در این مطلب برای شما دانش آموزان نمونه سوال فیزیک یازدهم ریاضی نوبت دوم ویژه خرداد 98 را گردآوری کرده ایم که توسط دبیرستان باقرالعلوم تهیه و تنظیم شده است.

نمونه سوال فیزیک 2 یازدهم رشته ریاضی نوبت دوم – خرداد 98

در ادامه ی مطلب برای شما کاربران عزیز نمونه سوال فیزیک یازدهم ریاضی را به همراه پاسخنامه گردآوری کرده ایم که می توانید آن را بصورت مستقیم و در قالب فایل PDF دریافت کنید.

نمونه سوالات یک منبع بسیار خوبی برای تمرین بیشتر می باشد و قصد ما از انتشار این نمونه سوالات برای آشنا شدن شما دانش آموزان با نمونه سوالات امتحانی و تمرین بیشتر می باشد.

این نمونه سوالاتی که در وبسایت منتشر می کنیم به شما کمک خوبی می کند تا با محدوده ی سوالات امتحانی آشنا شده و بر روی مسائل و مباحث مهم هر سرفصل تمرکز بیشتری کنید.

نمونه سوال فیزیک یازدهم ریاضی توسط دبیرستان باقر العلوم تهیه و تنظیم شده است و ما این نمونه سوال را به همراه پاسخنامه در ادامه ی مطلب قرار داده ایم که می توانید با کلیک بر روی گزینه ی “دانلود فایل” این نمونه سوال را دریافت کنید.

البته دانش اموزان عزیز باید به این نکته توجه کنند که فیزیک یکی از درس های مهم رشته ریاضی می باشد و دانش آموزان باید بر روی تمامی مسائل و مباحث هر سرفصل تسلط کامل داشته باشند و آنها را به خوبی فرا گرفته باشند تا بتوانند در امتحانات خرداد ماه فیزیک یازدهم نمره ی قابل قبولی کسب کنند.

بارم بندی فیزیک یازدهم ریاضی به شرح زیر است :

  • فصل اول : 3/75 نمره
  • فصل دوم تا صفحه ی 67 (ابتدای توان در مدار های الکتریکی) : 2 نمره
  • فصل سوم : 4/5 نمره
  • فصل چهارم : 3/5 نمره

بارم بندی امتحان فیزیک یازدهم رشته ریاضی نوبت دوم جمعا 16/5 نمره می باشد که مربوط به ورقه ی امتحانی دانش اموزان عزیز می باشد، و 3/5 نمره نیز به فعالیت و آزمایش های شما دانش آموزان تعلق می گیرد که جمعا 20 نمره می شود.

امید است که در تمامی مراحل زندگیتان موفق و پیروز باشید.

درس: فیزیکپایه ی تحصیلی: یازدهمرشته: ریاضی
انتشار دهنده: قهارطراح: دبیرستان باقرالعلومتاریخ: 2019/06/03

در صورت نارضایتی صاحب اثر لینک دانلود این فایل آموزشی از وبسایت قهار حذف خواهد شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

sepehr

sepehr

مدیریت محتوا
سلام به کاربران و دانش آموزان علاقه مند سایت قهار من مدیر بخش محتوا هستم و همچنین مدیر بخش مالی سایت برای ارتباط با من می توانید از طریق ایمیل sepehr [at] ghahar.com به من ایمیل ارسال نمایید.