تجربیزیست شناسینمونه سوالیازدهم

نمونه سوال زیست شناسی 2 یازدهم نوبت دوم به همراه پاسخنامه ویژه خرداد 98

نمونه سوال زیست شناسی یازدهم نوبت دوم
نمونه سوال زیست شناسی یازدهم نوبت دوم
402بازدیدها
در این مطلب برای شما دانش آموزان نمونه سوال زیست شناسی یازدهم تجربی نوبت دوم ویژه خرداد 98 را گردآوری کرده ایم که توسط دبیرستان باقرالعلوم طراحی شده است.

نمونه سوال زیست شناسی 2 یازدهم رشته تجربی نوبت دوم – خرداد 98

منتشر شده توسط سایت قهار

در ادامه ی مطلب برای شما کاربران عزیز نمونه سوال زیست شناسی یازدهم تجربی را به همراه پاسخنامه گردآوری کرده ایم که می توانید آن را بصورت مستقیم و در قالب فایل PDF دریافت کنید.

نمونه سوالات یک منبع بسیار خوبی برای تمرین بیشتر می باشد و قصد ما از انتشار این نمونه سوالات برای آشنا شدن شما دانش آموزان با نمونه سوالات امتحانی و تمرین بیشتر می باشد.

این نمونه سوالاتی که در وبسایت منتشر می کنیم به شما کمک خوبی می کند تا با محدوده ی سوالات امتحانی آشنا شده و بر روی مسائل و مباحث مهم هر سرفصل تمرکز بیشتری کنید.

نمونه سوال زیست شناسی یازدهم تجربی توسط دبیرستان باقر العلوم تهیه و تنظیم شده است و ما این نمونه سوال را به همراه پاسخنامه در ادامه ی مطلب قرار داده ایم که می توانید با کلیک بر روی گزینه ی “دانلود فایل” این نمونه سوال را دریافت کنید.

البته دانش آموزان عزیز باید به این نکته توجه کنند که زیست شناسی یکی از درس های مهم رشته تجربی می باشد و دانش آموزان باید بر روی تمامی مباحث هر سرفصل تسلط کامل داشته باشند و آنها را به خوبی فرا گرفته باشند تا بتوانند در امتحانات خرداد ماه فیزیک یازدهم نمره ی قابل قبولی کسب کنند.

نحوه ی مطالع و بارم بندی

درس زیست شناسی به مانند درس ریاضی و فیزیک دارای قوانین ثابت و مشخصی نیست و در متن کتاب درسی قید های زیادی مشاهده می کنیم مثل (اغلب برخی بعضی ….) که اخیرا به شدت مورد توجه طراحان کنکور قرار گرفته است در هنگام خواندن زیست شناسی حتما توجه به این قید ها داشته باشید. شکل های کتاب درسی اهمیت بسیار زیادی دارد هم در تفهیم هر چه بیشتر مطالب درسی کمک زیادی به شما می کند.

بارم بندی زیست شناسی یازدهم

  • فصل اول – 1 نمره
  • فصل دوم – 1 نمره
  • فصل سوم – 1 نمره
  • فصل چهارم – 1 نمره
  • فصل پنجم – 1 نمره
  • فصل ششم – 3 نمره
  • قصل هفتم – 4 نمره
  • فصل هشتم – 3 نمره
  • فصل نهم – 3 نمره
  • فعالیت ها ی شما دانش آموزان – 2 نمره

دانش آموزان عزیز باید توجه داشته باشند که 2 نمره به فعالیت هایشان تعلق می گیرد.

امید است که در تمامی مراحل زندگیتان موفق و پیروز باشید.

دانلود نمونه سوال زیست شناسی یازدهم نوبت دوم

درس: زیست شناسیپایه ی تحصیلی: یازدهمرشته: تجربی
انتشار دهنده: قهارطراح: دبیرستان باقرالعلومتاریخ: 2019/06/04


در صورت نارضایتی صاحب اثر لینک دانلود این فایل آموزشی از وبسایت قهار حذف خواهد شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

sepehr

sepehr

مدیریت محتوا
سلام به کاربران و دانش آموزان علاقه مند سایت قهار من مدیر بخش محتوا هستم و همچنین مدیر بخش مالی سایت برای ارتباط با من می توانید از طریق ایمیل sepehr [at] ghahar.com به من ایمیل ارسال نمایید.