پایه نهمریاضینمونه سوال

نمونه سوال ریاضی نهم نوبت دوم جهت آمادگی امتحانات خرداد 98

نمونه سوال ریاضی نهم نوبت دوم
نمونه سوال ریاضی نهم نوبت دوم
6.51هزاربازدیدها
در ادامه مطلب می توانید نمونه سوال ریاضی نهم نوبت دوم را به همراه پاسخنامه تشریحی که توسط آقای عیسی یزدانی تهیه و تنظیم شده است را دریافت نمایید.

نمونه سوال ریاضی نهم نوبت دوم |جهت آمادگی امتحانات خرداد 98

در این مطلب برای شما دانش آموزان نمونه سوال ریاضی نوبت دوم را گرداوری کرده ایم که توسط آقای عیسی یزدانی تهیه و تنظیم شده است. نمونه سوال ریاضی نهم نوبت دوم به همراه پاسخنامه ی تشریحی می باشد و می توانید این نمونه سوال را به همراه پاسخنامه از وبسایت قهار دریافت نمایید.

شایان ذکر است که دانش آموزان عزیز باید به درس ریاضی توجه ویژه ای کنند زیرا یکی از درس های مهم می باشد و برای قبولی در امتحان ریاضی خرداد ماه به شما دانش آموزان پیشنهاد می شود این نمونه سوال را دریافت کنید.

نمونه سوالات امتحانی منبع بسیار خوبی برای تمرین و مطالعه می باشد و به شما دانش اموزان جهت آمادگی در امتحانات دی ماه و خرداد ماه نقش موثری ایفا می کند.

به شما دانش آموزان پیشنهاد می شود که ابتدا این نمونه سوال را با دانش فعلی خودتان تکمیل کنید و سپس از پاسخنامه استفاده کنید زیرا که باعث می شود شما دانش آموزان نقاط ضعف خود را در این درس شناسایی کنید و سعی کنید آن ها را بر طرف کنید.

نمونه سوال و پاسخنامه بصورت PDF می باشد.

این آزمون شامل سوالات جای خالی، درست نادرست، تستی و … می باشد.

امید است که در تمامی مراحل زندگیتان موفق و پیروز باشید.

ما را در اینستاگرام فالو کنید.


درس: ریاضیپایه ی تحصیلی: نهمرشته: ندارد
انتشار دهنده: قهارطراح: عیسی یزدانیتاریخ: 2019/05/23

خرید فایل pdf

قیمت: 1400 تومان

خرید پاسخنامه

قیمت: 600 تومان

دیدگاه خود را ثبت کنید

sepehr

sepehr

مدیریت محتوا
سلام به کاربران و دانش آموزان علاقه مند سایت قهار من مدیر بخش محتوا هستم و همچنین مدیر بخش مالی سایت برای ارتباط با من می توانید از طریق ایمیل sepehr [at] ghahar.com به من ایمیل ارسال نمایید.