تاریخ معاصرتاریخ معاصرتجربیریاضینمونه سوالیازدهم

نمونه سوال تاریخ معاصر یازدهم رشته ریاضی و تجربی + پاسخنامه | ویژه خرداد 98

736بازدیدها
در این مطلب برای شما کاربران نمونه سوال تاریخ معاصر یازدهم رشته ریاضی و تجربی را تهیه کرده ایم که توسط دبیرستان باقرالعلوم تهیه و تنظیم شده است.

نمونه سوال تاریخ معاصر یازدهم رشته ریاضی و تجربی

در ادامه ی مطلب برای شما کاربران عزیز نمونه سوال تاریخ معاصر یازدهم رشته ریاضی و تجربی را به همراه پاسخنامه گردآوری کرده ایم که می توانید آن را بصورت مستقیم و در قالب فایل PDF دریافت کنید.

نمونه سوالات یک منبع بسیار خوبی برای تمرین بیشتر می باشد و قصد ما از انتشار این نمونه سوالات برای آشنا شدن شما دانش آموزان با نمونه سوالات امتحانی و تمرین بیشتر می باشد.

این نمونه سوالاتی که در وبسایت منتشر می کنیم به شما کمک خوبی می کند تا با محدوده ی سوالات امتحانی آشنا شده و بر روی مسائل و مباحث مهم هر سرفصل تمرکز بیشتری کنید.

نمونه سوال تاریخ معاصر یازدهم توسط دبیرستان باقر العلوم تهیه و تنظیم شده است و ما این نمونه سوال را به همراه پاسخنامه در ادامه ی مطلب قرار داده ایم که می توانید با کلیک بر روی گزینه ی “دانلود فایل” این نمونه سوال را دریافت کنید.

البته دانش اموزان عزیز باید به این نکته توجه کنند که برای مطالعه ی تاریخ معاصر باید بیشتر بر روی متن کتاب تمرکز کنند و سعی کنند وقایع تاریخی را تجزیه و تحلیل کنند. و برای آشنایی بیشتر با نمونه سوالات امتحانی تاریخ معاصر به شما دانش آموزان پیشنهاد می شود که نمونه سوالات سال قبل و امسال را دریافت کنید.

بارم بندی فیزیک یازدهم ریاضی به شرح زیر است :

  • درس سیزدهم : 2 نمره
  • از درس چهاردم تا درس بیست و پنجم هر درس 1/5 نمره می باشد.

بارم بندی تاریخ معاصر یازدهم نوبت دوم جمعا 20 نمره می باشد که مربوط به ورقه ی امتحانی دانش آموزان عزیز می باشد. و البته باید به شما دانش اموزان این نکته را یادآور شویم که از درس 1 تا 12 تاریخ معاصر یازدهم حذف شده و در امتحان نوبت دوم فقط از درس 13 تا 25 سوال طرح می شود.

امید است که در تمامی مراحل زندگیتان موفق و پیروز باشید.

درس: تاریخپایه ی تحصیلی: یازدهمرشته: ریاضی و تجربی
انتشار دهنده: قهارطراح: دبیرستان باقرالعلومتاریخ: 2019/06/03

در صورت نارضایتی صاحب اثر لینک دانلود این فایل آموزشی از وبسایت قهار حذف خواهد شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

sepehr

sepehr

مدیریت محتوا
سلام به کاربران و دانش آموزان علاقه مند سایت قهار من مدیر بخش محتوا هستم و همچنین مدیر بخش مالی سایت برای ارتباط با من می توانید از طریق ایمیل sepehr [at] ghahar.com به من ایمیل ارسال نمایید.