اخبار

رشته پرستاری جزو 5 رشته پرتقاضا در کنکور سراسری

رشته پرستاری جزو 5 رشته پرتقاضا در کنکور سراسری
رشته پرستاری جزو 5 رشته پرتقاضا در کنکور سراسری
725بازدیدها
مدیر کل توانمند سازی و بهره وری نیروی انسانی معاونت پرستاری از پرتقاضا بودن رشته پرستاری در کنکور سراسری خبر داد و گفت رشته پرستاری جزو 5 رشته پرتقضا در زیر گروه علوم تجربی می باشد.

مدیرکل توانمند سازی و بهره وری نیروی انسانی معاونت پرستاری از پرتقاضا بودن رشته پرستاری در کنکور سراسری خبر داد و گفت رشته پرستاری جزو 5 رشته پرتقضا در زیر گروه علوم تجربی می باشد.

به نقل از خبرگزاری تسنیم، احمد نجاتیان در همایش معرفی حرفه پرستاری و بازار کار آن در کشور ضمن معرفی کامل رشته های گروه پرستاری در دنیا و ایران از گذشته تا امروز اظهار کرد: رشته پرستاری علم و هنر و یک حرفه است و کسانی که می خواهند در این رشته مشغول به کار شوند، باید علاوه بر داشتن دانش و تجربه مناسب، عاشق کار کردن با انسان و ارایه مراقبت به مردم باشند.

وی با اشاره به تغییر نگرش ذهنی به پرستاری از یک شغل زنانه به حرفه‌ای علمی اظهار داشت: با توجه به نیازهای سلامت، مردم و جامعه، ضرورت دارد مردان وارد حرفه پرستاری شوند و در این زمینه باید کار فرهنگی شود.

مدیرکل توانمند سازی و بهره وری نیروی انسانی معاونت پرستاری ادامه داد: استقبال دانش آموزان از رشته پرستاری در کشور باعث شده است که این رشته جزو پنج رشته پرتقاضا در زیرگروه علوم تجربی باشد.

در پایان این مراسم نیز از شکریان، پییشکسوت پرستاری استان هرمزگان با اهدای لوح سپاس و دسته گل به جهت سال ها فعالیت و خدمت رسانی به مردم محروم استان هرمزگان قدردانی شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

sepehr

sepehr

مدیریت محتوا
سلام به کاربران و دانش آموزان علاقه مند سایت قهار من مدیر بخش محتوا هستم و همچنین مدیر بخش مالی سایت برای ارتباط با من می توانید از طریق ایمیل sepehr [at] ghahar.com به من ایمیل ارسال نمایید.