حل تمرینهفتم

دانلود گام به گام دروس هفتم

دانلود گام به گام های هفتم
دانلود گام به گام های هفتم
1.2هزاربازدیدها

دانلود گام به گام دروس هفتم

دانلود رایگان گام به گام های پایه هفتم

دانلود بصورت مستقیمفرمت PDF 

شامل تمامی درس ها | موضوع : گام به گام های آموزشی | نویسنده : گروه تحریریه قهار

منتشر شده در وبسایت قهار | پایه هفتم

در این پست قصد داریم گام به گام دروس هفتم را بصورت رایگان برای شما کاربران منتشر کنیم. گام به گام دروس هفتم تمامی درس ها را شامل می شود و شما کاربران می توانید بصورت pdf دریافت کنید.

دانلود گام به گام ریاضی هفتم

اولین گام به گامی که می خواهیم در این پست منتشر کنیم، گام به گام ریاضی هفتم است. زیرا که درس ریاضی یکی از درس های مهم و سخت پایه هفتم می باشد و دانش آموزان باید به این درس توجه ویژه ای داشته باشند. اصول و استفاده از محتویات فایل های گام به گام به این صورت است که شما دانش اموزان اگر در حل یک سوال دچار مشکل شدید و به ابهامی در آن سوال برخورد کردید می توانید به گام به گام مراجعه کرده و پاسخ سوالتان را دریافت کنید. اما اگر به روش اشتباه از این فایل ها استفاده کنید ممکن است در درس هایتان دچار افت تحصیلی شوید.

لینک های دریافت : دریافت فصل اول | دریافت فصل دوم | دریافت فصل سوم | دریافت فصل چهارم | دریافت فصل پنجم | دریافت فصل ششم | دریافت فصل هفتم | دریافت فصل هشتم | دریافت فصل نهم

دانلود گام به گام فارسی هفتم

دومین گام به گامی که در این پست منتشر می کنیم، گام به گام فارسی هفتم است. یکی دیگر از درس های مهم پایه هفتم فارسی می باشد، که دانش اموزان باید توجه ویژه این بخش های زبانی، ادبی و فکری این درس کنند.

لینک های دریافت : دریافت دانلود گام به گام فارسی هفتم PDF 1MB

دانلود گام به گام علوم هفتم

گام به گام دیگری که در این پست منتشر می کنیم، گام به گام علوم هفتم است که از درس های مهم پایه هفتم است و دانش آموزان برای موفقیت در این درس باید بر روی تمامی مسائل علوم هفتم متمرکز شوند. ما برای شما دو نوع گام به گام برای این درس قراردادیم که شما هر کدام را که خواستید می توانید دریافت کنید.

لینک های دریافت : دریافت دانلود گام به گام علوم هفتم PDF 6MB (نمونه 1) | دریافت دانلود گام به گام علوم هفتم ZIP (نمونه 2)

دانلود گام به گام عربی هفتم

عربی یکی از درس های مهم پایه هفتم است. و دانش آموزان امسال با این درس و قابلیت های این درس آشنا می شوند. گام به گامی که برای این درس منتشر کرده ایم را می توانید دریافت کنید تا مباحثی که پاسخ آنها را نمی دانید به گام به گام عربی هفتم مراجعه کرده و پاسخ خودتان را پیدا کنید.

لینک دریافت : دریافت دانلود گام به گام عربی هفتم PDF 13MB

دانلود گام به گام قرآن هفتم

در این بخش هم می توانید گام به گام قرآن هفتم را برای تمامی مباحث قرآن دریافت کنید. و می توانید آن را برای دوستانتان ارسال کنید.

لینک دریافت : دریافت دانلود گام به گام قرآن هفتم PDF 6MB

دانلود گام به گام زبان انگلیسی هفتم

انگلیسی هفتم در بین دروس این پایه شامل بیشترین سوال و مبحث می باشد که می توانید با دریافت گام به گام این درس پاسخ تمامی مسائل و مباحث را دریافت کنید و در صورت ابهام در سوالی به گام به گام انگلیسی هفتم مراجعه کنید.

لینک دریافت : دریافت دانلود گام به گام زبان انگلیسی هفتم PDF 7MB

دانلود گام به گام نگارش هفتم

در این بخش برای شما دانش اموزان عزیز گام به گام نگارش هفتم را منتشر می کنیم. همانظور که می دانید یکی نگارش یکی از درس های پر مبحث و شامل مسائل زیادی می باشد که می توانید گام به گام این درس را بصورت مستقیم دریافت کنید.

لینک دریافت : دریافت دانلود گام به گام نگارش هفتم Zip 2MB

دانلود گام به گام مطالعات هفتم

در این بخش نیز برای شما دانش اموزان گام به گام مطالعات اجتماعی هفتم را منتشر کرده ایم که می توانید بصورت مستقیم و رایگان دریافت کنید.

لینک دریافت : دریافت دانلود گام به گام مطالعات اجتماعی هفتم PDF 1MB

دانلود گام به گام تفکر و سبک زندگی هفتم

درس تفکر و سبک زندگی هفتم درای فعالیت و پرسش های نسبتا زیادی هست اما ما در این پست برای شما دانش آموزان پاسخ تمامی پرسش ها و فعالیت های این درس را گردآوری کرده ایم که می توانید بصورت مستقیم و رایگان دریافت کنید.

لینک دریافت : دریافت پس از انتشار در این پست قرار خواهد گرفت.

دانلود گام به گام کار و فناوری هفتم

در این بخش می توانید گام به گام کار و فناوری هفتم را بصورت مستقیم و رایگان دریافت کنید.

لینک های دریافت :

لینک دریافت : دریافت دانلود گام به گام کار و فناوری هفتم PDF

اگر گام به گام درسی در پست های بالا وجود نداشت در قسمت نظرات اعلام کنید تا در اسرع وقت فایل مربوطه قرار داده شود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

sepehr

sepehr

مدیریت محتوا
سلام به کاربران و دانش آموزان علاقه مند سایت قهار من مدیر بخش محتوا هستم و همچنین مدیر بخش مالی سایت برای ارتباط با من می توانید از طریق ایمیل sepehr [at] ghahar.com به من ایمیل ارسال نمایید.