انسانیتجربیریاضیعربیعربیعربییازدهم

دانلود نمونه سوالات عربی یازدهم نوبت اول به همراه پاسخنامه

3.22هزاربازدیدها
در این پست می توانید نمونه سوالات عربی یازدهم نوبت اول به همراه پاسخنامه که در قالب فایل ZIP برای شما کاربران عزیز گردآوری شده است را دانلود نمایید.

برای آمادگی در امتحانات دی ماه نوبت اول دانش آموزان می توانند نمونه سوالات عربی یازدهم نوبت اول را از سایت قهار دانلود نمایند. این نمونه سوال جهت آمادگی به شما در امتحانات خرداد هماهنگ می تواند کمک بسیار خوبی کند تا بتوانید در امتحانات موفق باشید.

دانلود نمونه سوالات عربی یازدهم نوبت اول به همراه پاسخنامه

شایان ذکر است به دانش آموزان پایه نهم که اگر برای آمادگی هر چه بیشتر به دنبال نمونه سوالات هستند می توانند به بخش نمونه سوالات عربی یازدهم مراجعه کنند. در این بخش تمامی نمونه سوال بروز قرار می گیرد.و یا اگر می خواهید به نمونه سوالات پایه یازدهم دسترسی داشته باشید می توانید به نمونه سوالات پایه یازدهم بخش مراجعه کنید.

این نمونه سوالات عربی یازدهم نوبت اول به همراه پاسخنامه توسط سایت قهار گردآوری شده است که می توانید آن را از سایت قهار دانلود نمایید به همراه پاسخنامه و قالب word

برخی از سوالات این نمونه سوالات عربی یازدهم نوبت اول شامل:

  • جای خالی
  • معانی واژه ها
  • معانی جمله ها
  • کلمات نا هماهنگ در معانی واژه ها
  • قواعد درس عربی
  • مکالمه
  • ترجمه متن
  • و ….

به دانش آموزان عزیز پیشنهاد می شود برای آمادگی بهتر در امتحانات دی ماه این نمونه سوالات را ابتدا با دانش خود پاسخ دهید تا بتوانید نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید و بر روی نقاط ضعف خود بیشتر کار کنید تا بتوانید در امتحانات خرداد موفق و پیروز شوید.

پس از حل نمونه سوالات عربی یازدهم نوبت اول می توانید پاسخنامه ای که توسط سایت قهار گردآوری شده را دانلود نمایید و با پاسخنامه ی خودتان مقایسه نمایید.

پاسخنامه ی این نمونه سوالات عربی یازدهم نوبت اول را می توانید از سایت قهار در قالب PDF دانلود نمایید.

امید است که در تمامی مراحل زندگیتان موفق و پیروز باشید.

درس: عربیپایه ی تحصیلی: یازدهمرشته: همه رشته ها
انتشار دهنده: قهارطراح: سرای دانشتاریخ: 2018/12/16

در صورت نارضایتی صاحب اثر لینک دانلود این فایل آموزشی از وبسایت قهار حذف خواهد شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

sepehr

sepehr

مدیریت محتوا
سلام به کاربران و دانش آموزان علاقه مند سایت قهار من مدیر بخش محتوا هستم و همچنین مدیر بخش مالی سایت برای ارتباط با من می توانید از طریق ایمیل sepehr [at] ghahar.com به من ایمیل ارسال نمایید.