آزمون سنجش

دانلود سوالات کنکور 98 به همراه پاسخنامه تشریحی

سوالات کنکور 98
سوالات کنکور 98
430بازدیدها

سوالات کنکور 98 به همراه پاسخنامه تشریحی

موضوع : کنکور 98 به همراه پاسخنامه | طراح : سازمان سنجش | منتشر شده در وبسایت قهار

رشته : ریاضی فیزیکتجربیانسانیهنرزبان

دانلود مستقیم + فرمت PDF

سوالات کنکور 98 به همراه پاسخنامه : کنکور یکی از مهم ترین مسائل سرنوشت دانش آموزان است و هر ساله در تمامی کشور این ماراتن علمی برگزار می شود. و دانش آموزان تمامی سعی و تلاش خود را می کنند تا در این ماراتن علمی موفق شوند و به رشته و دانشگاه موردنظر خود برسند. در ادامه ی پست نیز ما سوالات کنکور 98 را برای دانش آموزان عزیز منتشر کرده ایم تا با بررسی سوالات کنکور سال پیش یکی ارزیابی کلی نسبت به کنکور داشته باشند و یک آشنایی نسبی با سوالات کنکور و درجه ی سختی آن پیدا کنند.

در قسمت زیر جدول برگزاری کنکور 98 به همراه لینک دانلود سوالات کنکور 98 قرار دارد که می توانید با کلیک بر روی لینک، سوالات را به همراه پاسخنامه دریافت کنید.

رشته تحصیلیزمان برگزاریسوالات اختصاصیسوالات عمومیپاسخنامه
ریاضی فیزیکصبح پنجشنبه 98/04/13 نظام جدید نظام قدیم نظام جدید نظام قدیمبزودی
تجربیصبح جمعه 98/04/14 نظام جدید نظام قدیم نظام جدید نظام قدیمبزودی
انسانیصبح پنجشنبه 98/04/13 نظام جدید نظام قدیم نظام جدید نظام قدیمبزودی
هنرظهر پنجشنبه 98/04/13 نظام جدید نظام قدیم نظام جدید نظام قدیمبزودی
زبان انگلیسیظهر جمعه مورخ 98/04/14  نظام جدید نظام قدیم  نظام جدید نظام قدیمبزودی

“توجه برای دانلود بر روی لینک های آبی کلیک کنید.”

پاسخنامه ی اصلی به محض انتشار بر روی وبسایت قرار خواهد گرفت.

همچنین اگر شما دانش اموزان عزیز قصد دارید یک برنامه ریزی کاملی برای آزمون های سنجش که در طی سال برگزار می شود داشته باشید. می توانید به مطلب زمان برگزاری آزمون های سنجش 99 مراجعه کنید تا از زمان دقیق برگزاری آزمون های سنجش مطلع شوید.

ما برای شما دانش آموزان بخشی را آماده کرده ایم که در آن می توانید به بحث و گفتگو درباره ی سوالات کنکور بپردازید می توانید در قسمت نظرات دیدگاه خودتان را نسبت به برگزاری کنکور مطرح نمایید.

حسین توکلی (مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور) با اشاره به زمان دقیق انتشار نتایج کنکور سراسری توضیح داد: اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری سال ۹۸ به صورت کارنامه در دهه دوم مرداد ماه منتشر خواهد شد. وی در خصوص انتشار فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی گفت: اعلام فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون سراسری ۹۸ در دهه سوم شهریور و همچنین کارنامه نهایی انتخاب رشته کنندگان هم در اواخر شهریور ماه منتشر می‌شود.

کاربران عزیزی که مشکل دانلود دارند روی لینک نگه دارید و گزینه Download link رو بزنید و یا share کنید به داخل برنامه ADM (نصبش کنید)؛ اگه هنوز هم مشکل دانلود داشتید یک مرورگر دیگه نصب کنید.

امید است که در تمامی مراحل زندگیتان موفق و پیروز باشید.

دانلود سوالات کنکور 98 به همراه پاسخنامه تشریحی
5 (100%) 1 امتیاز

دیدگاه خود را ثبت کنید

سپهر کرمی

سپهر کرمی

مدیریت محتوا
سلام به کاربران و دانش آموزان علاقه مند سایت قهار من مدیر بخش محتوا هستم و همچنین مدیر بخش مالی سایت برای ارتباط با من می توانید از طریق ایمیل sepehr [at] ghahar.com به من ایمیل ارسال نمایید.