آزمون قلمچی

دانلود آزمون قلمچی 17 خرداد 98 به همراه پاسخنامه تشریحی

1.1هزاربازدیدها

دانلود آزمون قلمچی 17 خرداد 98 به همراه پاسخنامه تشریحی

فرمت PDF + پاسخنامه ی آزمون در وبسایت قرار گرفت.

دانلود توسط وبسایت قهار | موضوع آزمون آزمایشی قلمچی 17 خرداد 98 | پایه یازدهم و دوازدهم

در این پست قصد داریم آزمون قلمچی 17 خرداد 98 را برای شما دانش آموزان منتشر کنیم. این آزمون در 17 خرداد 98 برای تمامی رشته ها برگزار شده است که پس از اتمام این آزمون، در وبسایت قرار گرفته است.

این آزمون امروز 17 خرداد 98 برگزار شد برای دانش آموزان دوازدهم و پیش دانشگاهی در سه رشته ی تجربی، ریاضی و انسانی که آخرین آزمون برای داوطلبان کنکور بود و فرصتی بود تا دانش آموزان توان علمی خود را در این آزمون محک بزنند و نتیجه ی تلاش های متسمر خودشان را در این آزمون مشاهده کنند.

آزمون قلمچی 17 خرداد 98

این آزمون همانطور که گفته شد در سه رشته تجربی، ریاضی و انسانی برگزار شد و شرکت در این آزمون برای همه ی دانش آموزان الزامی می باشد. تعداد سوالات این آزمون برای رشته های مختلف تفاوت دارد و نسبت به درس های هر رشته سوالات طرح شده است. و این آزمون نسبتا به آزمون کنکور شباهت دارد و به آمادگی بیشتر شما دانش آموزان برای کنکور کمک می کند.

با دانلود آزمون قلمچی 17 خرداد 98 می توانید با سطح دشواری کنکور آشنا شوید و سعی کنید در این مدت باقی مانده آمادگی بیشتری کسب کنید.

این آزمون به همراه پاسخنامه می باشد و شما کاربران عزیز می توانید این آزمون را به همراه پاسخنامه و بصورت مستقیم از وبسایت قهار دریافت کنید. گفتنی است که مدت پاسخ گویی به سوالات آزمون قلمچی 17 خرداد 170 دقیقه می باشد که دانش آموزان عزیز باید برنامه ریزی کنند که در این مدت به سوالات پاسخ دهند.

امید است که در تمامی مراحل مختلف زندگیتان موفق و پیروز باشید.

توجه : این آزمون به همراه پاسخنامه پس از انتشار آن در وبسایت قرار گرفته است و می توانید از قسمت زیر دریافت کنید.

درس: تمامی دروسپایه ی تحصیلی: دوازدهمرشته: تمامی رشته ها
انتشار دهنده: قهارطراح: کانون قلمچیتاریخ: 2019/06/07

در صورت نارضایتی صاحب اثر لینک دانلود این فایل آموزشی از وبسایت قهار حذف خواهد شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

sepehr

sepehr

مدیریت محتوا
سلام به کاربران و دانش آموزان علاقه مند سایت قهار من مدیر بخش محتوا هستم و همچنین مدیر بخش مالی سایت برای ارتباط با من می توانید از طریق ایمیل sepehr [at] ghahar.com به من ایمیل ارسال نمایید.