فیزیککنکور

جمع بندی فیزیک کنکور در کلیپ های 4 دقیقه ای

جمع بندی فیزیک کنکور در کلیپ های 4 دقیقه ای
جمع بندی فیزیک کنکور در کلیپ های 4 دقیقه ای
794بازدیدها
برای شما داوطلبان کنکور مجموعه ای با عنوان جمع بندی نکات کنکور در کلیپ های 4 دقیقه ای تهیه کرده ایم که می توانید هم اکنون از وبسایت قهار خریداری کنید.

معرفی مجموعه جمع بندی فیزیک کنکور در کلیپ های 4 دقیقه ای

محصول پیش رو، یکی از ده بسته DVD است با عنوان جمع بندی فیزیک کنکور در کلیپ های 4 دقیقه ای که قرار است کلیه ی مباحث فیزیک کنکور که شامل 19 سرفصل می باشد را در برگیرد.

اولین بسته DVD منتشر شده که محصول مشترک جناب مهندس فرهاد صبح خیز به عنوان مدرس و دبیرخانه تعاملات اجتماعی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی با سرپرستی دکتر غلامرضا زمانی به عنوان سرمایه گذار می باشد و شامل کلیپ های 4 دقیقه ای می باشد.

عناوین مطرح شده در این مجموعه عبارت است از :

  • عنواین مجموعه جمع بندی فیزیک کنکور
  • تعیین مکان و جابه جایی و مسافت طی شده بر خط راست (محور x)
  • سرعت متوسط
  • بررسی تغییر جهت و توقف به کمک نمودار مکان – زمان (x-t)
  • تعیین شتاب متوسط و لحظه ای،حرکت یکنواخت یک متحرک
  • حرکت یکنواخت دو متحرک، جابه جایی در t ثانیه n ام در حرکت با شتاب ثابت
  • بررسی سرعت متوسط در حرکت با شتاب ثابت
  • استفاده از نمواد مکان – زمان در تعیین نوع حرکت (تند یا کند شونده)
  • استفاده از نمودار سرعت – زمان در تعیین نوع حرکت (تند یا کند شونده)
  • و ….

بوده که بصورت یک بسته DVD واحد با رویکرد اجرایی فاز 1 منتشر گردیده است.

مزایای این مجموعه

با توجه به پیشرفت های علمی در همه جنبه های متفاوت زندگی از جمله پیشرفت در ارتقای ساخت مسکن، پیشرفت در تولید خودرو های سواری برای بالا بردن امنیت جان انسان ها، پیشرفت در وسایل ارتباطی و جمعی، پیشرفت در وسایل رفاهی و زندگی، پیشرفت در سبک زندگی و ….، جای خالی داشتن روشی برای بالا بردن نحوه ی یادگیری در کنار داشتن کیفیتی بسیار بالا (که از آن به عنوان پیشرفت در نحوه ی یادگیری آموزش یاد می شود) پیش از پیش ملموس شده است.

یکی از معضلات متقاضیان کنکور نبود زمان کافی برای مطالعه ی منظم و مرتبط در سرفصل های علمی مربوط به هم است. در این ده بسته DVD با عنوان جمع بندی فیزیک کنکور در کلیپ های 4 دقیقه ای سعی شده است در کنار داشتن خلاصه ی نکات مرتبط با یک زیر سرفصل در یک اسلاید، با ارائه یک تست پرکاربرد تمامی این نکات در آن گنجانده شود که همه ی این رخ داد ها به مدت 4 دقیقه زمان متقاضی را صرف خواهد کرد.

از مزایای استفاده از این بسته های DVD می توان به سرعت در یادگیری، آموزش و تند خوانی تست ها و به تبع آن آموزش تند تست زنی، داشتن زمان کافی برای تکرار مجدد، لذت بردن از تست زدن و در نتیجه لذت از درس پر اهمیت فیزیک، گنجانده شدن تمامی نکات فیزیک کنکوری در 30 سال اخیر و … که به عنوان جمع بندی فیزیک کنکور در کلیپ های 4 دقیقه ای می باشد، اشاره نمود.

امید است با استعانت از خداوند متعال و با همت طلایه داران علم بتوان گام بزرگی برای پیشرفت فردی که در نهایت به اعتلای کشور منتهی می شود، برداشت.

معرفی مدرس مجموعه جمع بندی فیزیک کنکور

جناب آقای مهندس فرهاد صبح خیز آهنگر کلایی کارشناس ارشد فیزیک هسته ای و کارشناس ارشد مهندسی عمران، مدرس فیزیک مدارس نمونه و معتبر تهران، مدرس دانشگاه، مجری پروژه های عمرانی اعم از جاده و پل و … مبتکر طرح جمع بندی فیزیک کنکور در کلیپ های 4 دقیقه برای هر عنوان از یک سرفصل

نمونه ای از مجموعه کلیپ های جمع بندی فیزیک کنکور

مبحث (سرعت متوسط)

قیمت محصول

خرید محصول پیش رو با عنوان جمع بندی فیزیک کنکور در کلیپ های 4 دقیقه ای به دو صورت امکان پذیر است:

1- ارسال بصورت پستی: قیمت این محصول در این حالت 350 هزار تومان که با تخفیف ویژه بصورت محدود 240 هزار تومان می باشد.

2- ارسال بصورت ایمیل یا لینک دانلود: قیمت محصول در این حالت 320 هزارتومان که با تخفیف ویژه بصورت محدود 200 هزار تومان می باشد.

برای ورود به اینستاگرام ما اینجا کلیک کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

sepehr

sepehr

مدیریت محتوا
سلام به کاربران و دانش آموزان علاقه مند سایت قهار من مدیر بخش محتوا هستم و همچنین مدیر بخش مالی سایت برای ارتباط با من می توانید از طریق ایمیل sepehr [at] ghahar.com به من ایمیل ارسال نمایید.