آزمون قلمچی

دانلود آزمون 15 فروردین 99 قلم چی به همراه پاسخنامه تمامی رشته ها

دانلود آزمون 15 فروردین 99
دانلود آزمون 15 فروردین 99
65بازدیدها
آزمون 15 فروردین 99 قلمچی به همراه پاسخنامه تشریحی برای تمامی پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم در رشته های نظری قرار گرفته که می توانید به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود آزمون 15 فروردین 99 قلم چی به همراه پاسخنامه تمامی رشته ها : از آزمون های دیگر کانون امروز برگزار شد که سوالات آن را به همراه کلید برای شما کاربران در این پست منتشر کردیم، این آزمون یکی از مهم ترین آزمون های کانون می باشد زیرا شامل نیمی از کتب تحصیلی پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم می باشد و از مهم ترین آزمون ها برای داوطلبانی که می خواهند تراز نسبی خود را بدانند و به این نکته پی ببرند که در چه سطی قرار دارند.

داوطلبان عزیز باید به نتایج این آزمون دقت لازم و کافی را داشته باشند چرا که در مدت زمان باقی مانده باید تمام دروس را به جمع بندی کامل و جامع برسانند که انشالله در زمان های آتی به موفقیت برسند.

داوطلبان باید به این نکته توجه داشته باشند که وضعیت موجود این روز های کشور و غیر حضوری بودن این آزمون روند انتشار کلید این آزمون کمی با تاخیر بوده و از صبوری شما داوطلبان قدردانیم.

کلید و پاسخنامه تشریحی این آزمون 3 ساعت پس از اتمام قرار خواهد گرفت.

برای دسترسی به تمامی سوالات کانون قلم چی دانش آموزان می توانند به این لینک مراجعه کنند.


یک دیدگاه

دیدگاه خود را ثبت کنید

sepehr

sepehr

مدیریت محتوا
سلام به کاربران و دانش آموزان علاقه مند سایت قهار من مدیر بخش محتوا هستم و همچنین مدیر بخش مالی سایت برای ارتباط با من می توانید از طریق ایمیل sepehr [at] ghahar.com به من ایمیل ارسال نمایید.